פיתוח משחק קליקרים למשחק OrQuiz לניהול חידונים ותחרויות טריוויה

כחברה המתמחה בפיתוח של משחקים טריוויה (בין שאר הפיתוחים שאנחנו עושים) אנחנו מתמחים גם בפיתוח ובשילוב של משחקי הטריוויה למשחקים רבי משתתפים.
המשחקים יכולים להיות בתצורה של משחק יומי, משחק טריוויה שצובר ניקוד עבור השחקנים.
או בצורה של משחק טריוויה שבזמן המשחק השחקנים מתחרים אלו באלו בו זמנית.

הדגמה למשחק הקליקרים ומערכת הניהול שלו
הדגמה למשחק הקליקרים ומערכת הניהול שלו

מה זה משחק קליקרים?

משחק קליקרים הוא משחק שבו מחלקים לכל משתתף שלט (קליקר) על מסך מרכזי מוקרנות שאלות והשחקנים עונים על השאלות באמצעות לחיצה על אות, מספר או צבע בשלט שנמצא אצלהם.

כל ההצבעות מהשלטים נשלחות אל מקלט (ריסבר) מרכזי ושם הוא שומר את ההצבעה שלהם. על המסך המרכזי יופיעו התשובות (ההצבעות) של השחקנים השונים. והמשחק יחשב את הניקוד שמגיע לכל שחקן ושחקן.

המשחק מתקיים על גבי מחשב, ומשודר לשחקנים במקרן או מסכי ענק. כאשר המנחה מפעיל את המשחק מתוכנת הפעלה או באמצעות שלט מיוחד שהוא מחזיק בידו (שלט מנחה).

מאיפה משיגים תוכנה למשחקי קליקרים?

המומחיות שלנו היא פיתוח תוכנה, לקחנו את המשחק שלנו OrQuiz והסבנו אותו למשחק ב-offline (הסבר בהמשך), מכאן יצרנו עוד אפשרות משחק שמאפשרת לשחק את המשחק עם קליקרים במקום עם מחשב או טלפון חכם.

כך נוצרה תוכנת משחק לקליקרים בשם OrQuiz שמשוחקת ומופעלת במקביל למשחק OrQuiz האון ליין שלנו. התוכנה מופעלת על ידי מפעילים ובתי ספר ברחבי הארץ.
זאת ועוד התוכנה נרכשת על ידי בתי ספר וסמינרים, המפעילים את התוכנה לצרכי מבחן דיגיטלי בצורה ממושחקת וקלה.
המפעילים מפעילים את המשחקים באירועים פרטים כמו בר ובת מצווה, ימי הולדת, כנסים ועוד.

מאיפה רוכשים קליקרים?

את הקליקרים רוכשים מספקים שונים, ויש סוגי קליקרים שונים. אנחנו מקשרים את הלקוחות שלנו ליבואנים שמוכרים להם את השלטים ואנחנו מספקים את התוכנה בלבד.

ישנם סוגים שונים של קליקרים שמיוצרים על ידי יצרנים שונים, לכל אחד יש את היתרונות שלו ואת כמות השחקנים שבו הוא תומך. והתוכנה שלנו יודעת להסתנכרן עם הרסיברים והשלטים הפופולרים ביותר. וכמובן שניתן לעשות התאמה לריסברים חדשים ושונים.

כמו כן ניתן לשלב הצבעה באמצעות טלפונים, הצבעת באמצעות טלפונים חכמים, ואפילו הצבעה של שחקנים מהבית במקביל לשחקנים המשחקים באולם עצמו. על מנת ליצר חוויה משותפת של שחקנים שנמצאים במקומות שונים (כמו ב-OrQuiz המקורי).
אנחנו מאפשרים הצבעה בכל דרך שבא הקלט יכול להגיע אל המשחק, ויודעים למיין ולסדר את ההצבעה בהתאם.

מערכת ותוכנה לניהול שאלות

כמו בחידונים ומשחקים אחרים שפיתחנו, גם למשחק הקליקרים יצרנו מערכת מיוחדת שניתן להפעיל עם או בלי חיבור לאינטרנט, להזין אליה שאלות , להוסיף מדיה (וידאו או תמונות) לפני שאלה, בליווי שאלה או אחרי שאלה.

המשחק מסונכרן למערכת יצירת השאלות, שואב ממנה את המידע וכל התוכן ומציג אותו. בנוסף ניתן בתוכנה שלנו לערוך את קטעי הוידאו, לחתוך את התמונות ועוד אפשרויות נוספות מיוחדות ויחודיות.

כמו כן יש גרסה אונליין שמאפשרת ליצור את המשחק והשאלות שלו באתר מיוחד עם מערכת LOGIN שבסופה מורידים את התוכן שנוצר או מתחברים באון ליין למשחק השלטים.

פאנל הניהול של משחק הקליקרים של חברת CloseApp

שליטה במסך בזמן אמת ומשחקי קבוצות

משחקים עם קהל הם דינמיים ובכל זמן נתון המשחק יכול להשתנות. רוצים לתקן שאלה, למחוק שאלה, להוסיף שאלה, לשנות סדר, לדלג על שאלה. באמצעות פאנל הניהול אפשר לשלוח ולהחליט מה יוצג עכשיו לשחקנים. כולל הזנת שאלה בזמן אמת!

אחת התכונות המיוחדות במשחקים שלנו היא האפשרות ליצור משחקים מבוססי קבוצות בתחרות ישירה בין קבוצות או בהצגת מידע לפי חלוקה של מאפיינים בקהל.

ניתן לשלב משחק של יחידים עם תחרות בין קבוצות ובכל שלב להציג ניקוד פרטני או קבוצתי לפי החלטת מפעילי המשחק.

משחק קליקרים אינטרקטיבי

המשחק עצמו מעוצב בגרפיקה נהדרת, וניתן להתאמת עיצוב לכל אחד מהמפעילים או מזמיני המשחק לפי עיצוב יחודי לו. במשחק משולבות אנימציות, שאלות סקר, חלוקה לקבוצות ועוד פיצ’רים מיוחדים.

כיוון שאנחנו החברה המפתחת של המשחק אנחנו יוצרים גם התאמות ושינויים דרסטיים במשחק ובכללים שלו לפי בקשת הלקוח.

קליקרים בקדמת הטכנולוגיה

המשחק שלנו מפותח בטכנולוגיות חדשניות ועם אפשרויות מגוונות של עיצוב והתאמות לפי דרישות מזמיני המשחק. ניתן להפעיל את המשחק על כל מחשב PC ולמעט הריסבר והשלטים אין צורך בתוכנות ובחומרות אחרות.

בנוסף אנחנו עובדים בימים אלו על פיתוח חומרה מיוחדת שתעשה מהפכה בעולם משחקי המחשב הדיגיטליים. את החומרה נחשוף בחודשים הקרובים.

OrQuiz אופליין offline

למשחק האון ליין שלנו יש אפשרות להיות משוחק ללא צורך בחיבור לאינטרנט על בסיס רשת פנימית שבה מתנהל כל המשחק. בהתקנה של שרת מרכזי כל המחשבים ומכשירי הטלפון החכם שמחוברים לרשת יכולים להתחבר ולשחק במשחק בדיוק כמו בגרסת האון ליין של OrQuiz.

משחק האופליין מיועד למקומות שבהם לא רוצים להיות תלויים בחיבור לרשת האינטרנט או למקומות שבהם אין חיבור לאינטרנט – מקומות שבהם יש מערכת סגורה, או מקומות חרדיים ודתיים שלא רוצים חיבור לאינטרנט (מותאם מבחינה טכנית לציבור החרדי).
המשחק משלב את כל היתרונות של OrQuiz – שאלות מגוונות, חיבור למשחקים שנוצרו במחולל המשחקים ClapLab להפעלה offline, ועוד.

איך מזמינים משחק קליקרים?

רוצים להפעיל משחק קליקרים קבוע אצלכם במוסד, לשחק במשחק קליקרים במוזיאון שלכם, להפעיל קליקרים כמפעילים שעוברים ומוכרים את המשחק. להוסיף חווית משחק מיוחדת למרכז המבקרים שלכם?

דברו איתנו ונשמח להתאים את התוכנה המיוחדת שלנו למה שאתם מחפשים!

*בנוסף לפיתוח אנחנו מתחזקים משחקי קליקרים ללקוחות שיש להם משחק קיים ורוצים המשך פיתוח על גבי התוכנה הקיימת.

**בעקבות פניות ניתן לפנות אלינו להפעלת משחקים ואנחנו נחבר אתכם לאחד הלקוחות שלנו שמפעיל משחקים באירועים בשמחה רבה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן