השירותים שלנו

פיתוח אפליקציות

אנחנו מפתחים אפליקציות מפותחות במגוון טכנולוגיות ולמגוון מערכות ההפעלה הקיימות בשוק (android, ios, windows).

אפליקציה היא חוויה, לכן אנחנו רוצים שהמשתמש בה יקבל את החוויה הכי נעימה וטובה שאפשר לקבל, לרשותנו מומחי UI/UX שיאפיינו את האפליקציה ובחקירה ומחשבה מדויקת ימצאו את הדרך הטובה ביותר להעביר את החוויה ואת השימושיות באפליקציה.

לאחר שלב האפיון נתמקד בעבודה על פיתוח המוצר, לאחר שנחליט על הטכנולוגיה בה נפתח את האפליקציה, נעבוד במרץ בשביל להוציא את המוצר הטוב ביותר

פיתוח מערכות מורכבות 

אנחנו מתמחים בפיתוח מערכות מורכבות ומערכות ניהול שמחוברת לאפליקציות ולמסופים של הלקוחות – לדוגמה מערכות CMS CRM LMS וכדומה.

תהליך העבודה מתחלק לכמה חלקים:
אפיון – המערכות נבנות לאחר אפיון מדוקדק שאנחנו מפיקים ביחד אתכם. ובו כל צרכי המערכת והלקוח, בסוף התהליך הלקוח מקבל מסמך אפיון ותרשימים של המסכים המרכזיים במערכת וההתנהגות שלהם.

עיצוב – הסטודיו שלנו מעצב את המערכת ומתאים אותה לאופי המערכת (בוגר, ילדותי, יוקרתי וכו’)

פיתוח – לאחר שהמערכת מאופיינת ומעוצבת מתחיל השלב המרכזי שבו אנחנו מפתחים את המערכת, בונים את הכל לפרטי פרטים, מעלים לשרת או לענן ועובדים על ליבת הפיתוח.

בדיקות – פיתוח הוא תהליך מורכב וככזה נופלים בו באגים (שגיאות וטעויות) חלקם באגים של טעות אנוש, חלקם באגים של התנהגות שלא הובנה כמו שצריך, וחלקם דברים חדשים שרוצים לפתח ועולים תוך כדי התהליך. ולכן יש תהליך חשוב ומרכזי שהוא תהליך הדדי שבו אנחנו והלקוח בודקים ובוחנים את המערכת עד שהיא עובדת לשביעות רצון הלקוח.

התאמה הטמעה והפצה – בסיום כל התהליך מתחילים להעביר את המערכת לעבודה מעשית, מפיצים אותה למשתמשים ובוחנים אותה בשטח, בתהליך זה מגלים דברים חדשים שצריך להוסיף או חידושים שכדאי לחדש ולפעמים גם באגים (חס וחלילה) מתקנים משפרים ומטמיעים.

פיתוח אתרים

מחפשים לבנות אתר אינטרנט? רוצים לחדש את האתר הקיים? רוצים אתר מותאם מובייל? מחפשים לבנות עמוד נחיתה מהיר?

כל אחד צריך אתר, אנחנו מתמחים בבניית אתרי תוכן, ואתרי תדמית בשפות הפיתוח והעיצוב העדכניות ביותר, האתרים שאנחנו בונים מותאמים למגוון מסכים ורזולוציות ולדפדפנים המודרניים הקיימים כיום.

האתרים יכולים להיות אתרי תדמית פשוטים או אתרי תוכן שכוללים מערכות ניהול והתממשקות למערכות אחרות (google, facebook וכו’). אנחנו משתמשים במגוון שפות פיתוח שיעזרו לנו לבנות עבורכם את האתר הטוב ביותר (wordpress, html5, js, css, php, asp.net, angular).

כמו במשחקים ובאפליקציות גם בתהליך בניית האתר נלווה אתכם צעד אחר צעד החל משלב האפיון עד למוצר הסופי.

פיתוח משחקים

אנחנו מתמחים בהפקת משחקים לפלטפורמות השונות (משחקי דפדפן – און ליין, אפליקציות לאנדרואיד, אפליקציות לטלפון, משחקים יחודיים ועוד). את המשחקים אנחנו מפתחים במגוון שפות (adobe air, html5, as3, unity ועוד) ומעניקים פתרונות בצורה הנכונה והמתאימה ביותר לדרישות הלקוח.

אנחנו דואגים לכל היקף העבודה של פיתוח המשחק, החל משלב האפיון, עבור אל העיצוב, וכמובן לפיתוח (צד לקוח, צד שרת), וגם בתוספות יחודיות (מוזיקה, חיבור למדיות מיוחדות וכו’).

העבודה מתבצעת בצמוד אליכם ואנחנו משתדלים לעזור וליעץ היכן שניתן בכל הדרך אל המוצר השלם.

דפי נחיתה ובאנרים

צריכים קמפיין חשוב? רוצים להפיק במהירות באנרים ועמודי נחיתה?
לשלב בין עמוד סליקה לקמפיין פרסומי.

מחלקת הדיגיטל שלנו תשמח לתת לכם שירות.
אנחנו מספקים ללקוחות פיתוח מ-א’ ועד ת’ בכל צרכי הדגיטל.

אצלנו תקבלו:

  • חשיבה קריאטיבית ורעיונות לשיווק נכון + יעוץ שיווקי.
  • כתיבה שיווקית נכונה לעמוד שלכם.
  • עיצוב עמוד נחיתה והתאמת הטופס לצרכי הקמפיין.
  • עיצוב והפקת באנרים.
  • הפקת פרסומות פייסבוק אינסטגרם ושאר הרשתות החברתיות.
  • רכישת מדיה.
  • איסוף לידים למערכת מיוחדת שלנו וחיבור שלהם למערכות בהתאם לדרישות הקמפיין.
  • פיתוח והקמת עמודי מכירה פשוטים או הקמת עמודי נחיתה מורכבים.
  • ליווי ומיטוב הקמפיין בהתאם להתפתחות והמכירות.

עד היום הפקנו מאות קמפיינים ללקוחות ולמשרדי פרסום ונשמח לתת גם לכם מהידע והמומחיות שלנו בתחום זה.