משחקי OrQuiz – משחק טריוויה רב משתתפים און ליין עם מנחה בזום

כמעט חצי שנה עברה מאז שהפעלנו והשקנו את מערכת משחקי הטריוויה רבת המשתתפים שלנו OrQuiz ואנחנו שמחים שהיא מתקדמת ומתבגרת מיום ליום. ובכל פעם נוספים עוד פיצ’רים והרחבות למוצר.

עד היום השתתפו במשחקי האורקוויז עשרות אלפי שחקנים במגוון רחב של תחרויות, חידונים ומשחקי טריוויה, הנוחות של המשחקים, מהירות התגובה והמנחה המובנה בתוך הדפדפן הופכים את המשחקים לקלים ומהנים עבור השחקנים וכלל המשתתפים.

משחק OrQuiz לדוגמה לבנות שירות עמינדב

היתרונות של OrQuiz:

מערכת החידונים של OrQuiz מאפשרת ליצור סוגי שאלות שונים והשחקנים נהנים מ-אינטראקטיביות מיוחדת שמגדילה את המעורבות שלהם במשחק. סוג השאלות האפשריות במשחק אורקוויז:

  • שאלה אמריקאית – בחירה של תשובה אחת מתוך 3 או 4 תשובות.
  • שאלת רב בחירה – בחירה של תשובות רבות מתוך האפשרויות המוצגות לשחקן, לדוגמה: בחירה של סימון של שבעת המינים מתוך המון שמות של פירות שמוצגים לשחקן.
  • שאלת נכון לא נכון – בחירה של אחת מ-2 אפשרויות.
  • שאלת הקלדה – אפשרות לשחקנים להקליד את התשובה הנכונה במקלדת וירטואלית.
  • שאלת מפה / תמונה – בחירה וסימון של איזור במפה או בתמונה שהוא התשובה הנכונה.
  • שאלת ציר זמן – בחירה של תאריך או מספר מתוך רשימת מספרים בציר הזמן.
  • משחק על גבי המשחק – פתיחה של משחק ממבחר תבניות המשחקים של החברה ופתיחה שלו כאתגר לשחקנים המשתתפים.
  • העלאת תמונה ויצירת מדיה על ידי השחקנים.
משחק OrQuiz תוכן מדהים
שאלות, תוכן וחוויה בחידון OrQuiz

הנוחות והמהירות שבה אפשר ליצר משחקים במערכת של OrQuiz והגמישות של הקוד מאפשרת ליצר משחקים שונים ומגוונים שמשלבים המון אינטראקציות ופעילות עם הקהל. בין השאר הוספנו אפשרות להגדיל ולהקטין את המנחה, לשלב שחקנים ולראיין אותם בזמן המשחק, העלאת תמונות על ידי השחקנים ועוד אפשרויות רבות ומרתקות.

חידוני טריוויה מגוונים ודיגיטליים

עד היום נוצרו חידונים רבים שגם הופעלו לקהלים מסוגים שונים, משפחות, מבוגרים, ילדים, חידונים עם מאות משתתפים, הפעלות לרשויות, משחקים לבתי ספר ועוד. מצורפים כמה סרטוני הדגמה מההפעלות השונות עם הסברים על מהות הפעילות.

את הפעילויות מפעילים הזכיינים השונים של החברה, ובניהם שרית ברנס – אבני דרך, אביטל סלע מחווית התנך ועוד אחרים. מוזמנים לצפות ולהנות. ולהזמין מהזכיינים.

הזכיינים מייצרים תוכן יצירתי ומדהים עם שאלות מאתגרות וחכמות במיוחד בהתאמות לקהל המשחק במשחקים.

חידון אורקוויז לשבוע השפע העברית + אתגר השפה
אתר חנוכה – משחק OrQuiz לחנוכה
הרמזור – חידון טריוויה אינטראקטיבי בנושא זהירות בדרכים
משחק טרויוויה ישובי – אתגר און ליין לכל הישוב
חידון המחזור – משחק און ליין בנושא מחזור
אתגר חמישה עשר שעשועון אינטראקטיבי לטו בשבט
על הניסים שאלות ומשחק און ליין לחנוכה – טריוויה רב משתתפים
קשר משפחתי שעשועון טריוויה ליום המשפחה

אם אהבתם את המשחקים ואתם מעוניינים לדעת מי הזכיין המתאים לכם ביותר, צרו איתנו קשר, רוצים להפעיל משחקים בעצמכם? להיות זכיינים? דברו איתנו וקבלו זכיינות להפעלת משחקי הטריוויה שלנו.

ובקרוב הפתעה! – OrQuiz בהפעלה עצמית!

בקרוב נשיק מערכת חדשנית שתאפשר לכל מי שירצה ליצור בעצמו משחק אורקוויז ולהעביר אותו למשתתפים השונים, צפו בהדגמה על יצירת החידון:

יצירת משחק טריוויה רב משתתפים מסוג OrQuiz

בת מצווה בזום עם שעשעון הטריוויה OrQuiz

רוצים לחגוג בר או בת מצווה מרחוק עם משתתפים בזום, להינות מחוויה מעצימה ומרגשת, בשילוב קטעי וידאו ושאלות על כלת בת המצווה או חתן הבר מצווה? שימו לב לסרטון הבא שמציג בת מצווה מדהימה שהפקנו על בסיס משחק הטריווה רב המשתתפים שלנו OrQuiz!

בת מצווה דיגיטלית מדהימה בפלטפורמה שלנו – בשילוב סרטונים ושאלות על כלת בת המצווה

משחק והפעלה במשחק מרחוק בכל עולם תוכן שתרצו

בהפקת המשחק אנחנו נתקלים בכל פעם בבקשות שונות מהקהל וברצון להתאמה אישית של התכנים והחידות, לדוגמה במשחק המותאם שהפקנו על דמויות החמ”ד לבתי הספר בנושא השנתי (בשנה זו הרב יצחק ניסים והרב קוק).
בכל שנה מתקיים שבוע החמ”ד במערכת החינוך, ובו עוסקים בדמויות ובערכים אותם מייצגות התמונות.

בהתאמה לעולם התוכן לפי הבקשה יצרנו סרטונים, חידות ומשחקים המותאמים בדיוק למה שבתי הספר והארגונים המפעילים את המשחק בקשו. והתגובות מעולות.

משחק והפעלה לבית הספר בנושא דמות החמ”ד – אורקוויז OrQuiz

משחק פרשנדתא – חידון אינטראקטיבי לחג הפורים

ממשיכים לעדכן ולהתעדן בתכנים המותאמים לכל מעגל השנה, והפעם משחק טריוויה רב משתתפים לכבוד חג הפורים, בשילוב של שאלות, חידות, משימות, שירים וריקודים. בסרטון ניתן לראות הדגמה מהמשחק לחג הפורים.

פרשנדתא משחק פורים רב משתתפים אונליין

משחק אורקוויז טריוויה רב משתתפים לשנת השמיטה

אורקוויז “מה שבע” משחק בנושא שנת שמיטה

משחק טריוויה רב משתתפים בנושא שנת השמיטה, המשחק משלב בין שאלות ומשחקים בנושא שנת השמיטה ומצטרף לפיתוחים נוספים של החברה לשנת השמיטה. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר.

משחק מסודרים OrQuiz לחג הפסח

גרסה של משחק OrQuiz לחג הפסח. הגרסה משלבת בין חידות, משחקים, פעילויות וסרטונים לחג הפסח. המשחק משלב שאלות בנושא חג הפסח, מנחה בשידור חי. והמון הנאה ולמידה.

משחק מסודרים OrQuiz לחג הפסח

משחק לחגיגת יום הולדת עירונית!

לאחרונה פנו אלינו ערים שחוגגות יום הולדת שנפיק להם משחק מותאם לתכנים שלהם. במסגרת אורקוויז לערים אנחנו מבצעים מחקר, מפיקים סרטונים ומחברים את הכל למשחק מדהים שמועבר לתושבי העיר.

בדוגמה בסרטון אפשר לראות משחק שהפקנו עבור כפר יונה. המשחק הופק בשיתוף עם מחלקת החינוך, והועבר ביום ההולדת העירוני במהלך שבוע חגיגות יום ההולדת. בכל יום העברנו שני סבבי משחקים לבתי ספר שונים בעיר.

המשחקים העמיקו את החיבור של התושבים אל העיר ואל המורשת שלה.

דילוג לתוכן