משחקי קבוצות דיגיטליים לפורים לכיתה, למשפחה ולזום

משחק ומיוחד בהמשך למשחק הקודם שהפקנו לטו’ בשבט משחק מיוחד למשחק ותחרות בין קבוצות, משחק פיצוחים ומשחק טריוויה בנושא ידע. והפעם בנושא חג הפורים.

משחק פיצוחים לכבוד חג הפורים – למשחק לחצו כאן>>

משחק טריוויה לכבוד חג הפורים – למשחק לחצו כאן>>

פרסומת למשחק פיצוחים ומשחק טריוויה לחג הפורים

את המשחק הפקנו באמצעות מערכת ומחולל המשחקים לכיתה שפיתחנו, שמאפשר ליצור משחק תחרותי בנושאים שונים בין קבוצות ובין מתחרים בכיתה, משתמשי המחולל מייצרים ומפעילים המון משחקים לאורך השנה, והתגובות של השחקנים נלהבות וכולם נכנסים ומצרפים למשחקים.

לאחר שראינו את ההתלהבות, בחרו להפיק משחק פיצוחים ומשחק טרוויה לכבוד חג הפורים והפעם בנושאי החג וסיפור המגילה.

ארבעת הממי”ם (משלוח מנות, מתנות לאביונים, מקרא מגילה ו-משתה ושמחה), אסתר, מרדכי, המן, אחשוורוש ועוד… כולם מחכים במשחקים השונים והשחקנים נהנים ממשחק מרתק ומהנה בין קבוצות.

עם החזרה החלקית לשגרה נזכיר שוב שאת משחקי הקבוצות שלנו אפשר לשחק גם באמצעות הזום ובלמידה מרחוק, וגם במשחק בכיתה עצמה כאשר כולם נוכחים.

צפו בהדרכה והדגמה של המשחקים לפורים:

משחקים לפורים במשחקי הקבוצות והידע של חברת CloseApp

לאחר שנים רבות כחברה שמספקת שירותים ופיתוח תוכנה, בתחומים שונים, בחרנו לפני כשנתיים להיכנס גם לעולמות התוכן, ולהפיץ ללקוחות גם פעילויות מוכנות שיאפשרו לשחקנים להנות לא רק מהקוד המצויין שאנחנו יודעים לכתוב, אלה גם מהתכנים שכותבי התוכן שלנו יודעים להפיק.

במשחק ליום הפורים גייסנו כותבי שאלות מומחים ומעולים שכתבו את השאלות הן למשחק הפיצוחים והן למשחק הטריוויה. והשאלות מוכנות ומחכות להפעלה של השחקנים שירכשו את המשחק.

משחק פיצוחים לפורים
משחק ידע טריוויה ופיצוחים לחג הפורים

מכירה דיגיטלית באמצעות ClapWay

המשחקים וכל מערכת הרכישה שלהם, הינם חלק ממערכת ClapWay שפותחה בחברה ומאפשרת סליקה קלה ומהירה לצד אבטחת תכני HTML בקלות. עם היום יש מאות הרשמות למערכת, ומוצרים דיגיטליים שונים שנמכרים במערכת.

פעילויות דיגיטליות לפורים מבית CloseApp

זו הזדמנות טובה להזכיר פעילויות נוספות של החברה לחג הפורים.

מודעת פרסום למשחק OrQuiz פרשדנתא
מודעת פרסום למשחק OrQuiz פרשדנתא

מוזמנים להצטרף לחגיגת הפורים שלנו, וליהנות מהמוצרים המדהימים של חברת CloseApp.

יש לכם שאלה עד אחד המוצרים? רוצים להזמין משחק לפורים? דברו איתנו!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן