אתר חדש למעוז הגז – אתר וורדפרס ומערכת הזמנות

אחד היתרונות הגדולים שלנו כבית תוכנה שגם מפתח בוורדפרס הוא היכולת והאפשרות לשלב בין פיתוח “פשוט” לבין פיתוחים מורכבים. באתר החדש של מעוז הגז שילבנו את שני הדברים באתר אחד.

הכנסו לאתר החדש של מעוז הגז>>

מעוז הגז היא חברת גז המספקת שירותי חלוקת גז ושירותים נוספים הקשורים לגז באיזור השרון, שומרון ובאיזור ראש העין. החברה משלבת בין אספקת גז לבין מכירה של מוצרי חימום ומוצרים נוספים בתחום הגז.

אתר וורדפרס בשילוב מערכת הזמנות למעוז הגז
אתר וורדפרס בשילוב מערכת הזמנות למעוז הגז

אתר וורדפרס עם מערכת הזמנות

האתר של מעוז הגז פותח בוורדפרס, עליה כתבנו בעבר. הטכנולוגיה שמאפשרת הקמת אתרים במהירות יחסית, ובקלות יחסית (במיוחד בשילוב עם אלמנטור) היא טכנולוגיה מעולה לפיתוח אתרים. היופי בוורדפרס שאפשר לשלב בה מעבר לאתר הרגיל גם קטעי קוד והתאמות מיוחדות. והפעם היה צורך לשלב עם האתר הרגיל גם חנות איקומרס למכירת המוצרים של מעוז הגז. וגם הזמנת גז והרשמה של לקוחות החברה.

חנות בוורדפרס היא דבר יחסית סטנדרטי, יצרנו את החנות, חיברנו למערכת האשראי והדברים עובדים. כשמדובר בחברת גז הענין קצת יותר מורכב כי יש רגולציה ויש תנאים ודוחות שצריך להגיש. ולכן המכירה היתה צריכה להתבצע בצורה מסויימת ולפי דרישות הרגולציה ומערכת ההזמנות הקיימת של חברת הגז.

לצורך ההתאמות צוות הפיתוחים המורכבים שלנו נכנס לענין וחיבר את האתר למערכת ההזמנות באמצעות API ומערכת אבטחה מיוחדת שהוקמה לצורך הענין.

לאחר סיום העבודה יכולים לקוחות חדשים ולקוחות קיימים להזמין את בלוני גז, שירות גז ומוצרי גז נוספים באמצעות האתר. כל הזמנה נרשמת באתר ונשלחת למערכת ההזמנות של מעוז הגז באופן אוטומטי. והלקוחות יכולים להנות משירות און ליין והזמנה מהירה וקלה.

המוצרים השונים של חברת הגז מעוז הגז פיתוח את וורדפרס עם חנות CloseApp
המוצרים השונים של חברת הגז מעוז הגז פיתוח את וורדפרס עם חנות CloseApp

מבנה אתר מעוז הגז

אתר מעוז הגז מורכב מדפים שונים הכוללים את האתר הרגיל שבו נמצא המידע על החברה ועל השירותים שלהם, ובנוסף את כניסת הלקוחות והחנות שם ניתן להזמין שירות, התקנה ומוצרים נוספים הקשורים לגז.

העמודים השונים באתר הם:

אנחנו מאמינים שהאתר החדש והשירות און ליין יעזור למעוז הגז להגדיל את כמות ההזמנות, להרחיב את שוק הלקוחות ולתת שירות נוח ומהיר יותר בזמן ההזמנה ללקוחות החדשים והלקוחות הקיימים.

שילוב בין פיתוח מורכב לבין אתר וורפרס

היכולת של החברה לשלב בין הפיתוח של וורדפרס, לבין פיתוח ב-PHP או טכנולוגיות אחרות שמשתלבות ומדברות עם הוורדפרס היא יכולת חשובה למי שמעונין בפיתוח שהוא מעבר לפיתוח הרגיל, ולמי שרוצה פיתוח שייתן את כל היתרונות והנוחות של וורדפרס ביחד עם מערכת מורכבת יותר.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד פרטים, לפתח אתר, או להרחיב יכולות באתר הקיים שלכם. צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לסייע ולייעץ וכמובן לפתח עבורכם.

דילוג לתוכן