ראיון של מנכ”ל החברה בערוץ 20 בתוכנית של עודד מנשה על משחק השבת

השבוע מנכ”ל החברה עמי חניא התראיין בתוכנית של עודד מנשה בערוץ 20 וסיפר על המיזם המדהים שלנו “משחק השבת” – משחק לכל פרשת שבוע.

בתמצית הראיון עמי סיפר על משחק השבת וכיצד הוא התחיל. מהם התגובות שהחברה מקבלת מאלפי השחקנים שמשחקים בכל שבוע במשחקים. ומה הדבר שגורם לו נחת במוצאי שבת 🙂

מוזמנים לצפות בראיון וללמוד עוד קצת על משחק השבת.

עמי חניא מספר על משחק השבת

שמי עמי חניא ואני מנהל את חברת CloseApp כמנכ”ל החברה. וכמי שמפתח בה משחקים, בשנה וחצי האחרונה התחלנו מיזם של משחקי און ליין במחשב או בטלפון הנייד לפרשת השבוע.

המיזם התחיל כמובן בפרשת בראשית לפני כשנתיים ובכל שבוע אנחנו מוציאים משחק נוסף (לפחות אחד).
בחגים ובמועדים מיוחדים אנחנו מוציאים משחקים נוספים.

עד היום הופקו מעל מאה וחמישים משחק (174 נכון לפרסום הפוסט) משחקים ושוחקו מעל מליון משחקים!

אנחנו מקבלים תגובות נלהבות, מורים, תלמידים, הורים נהנים ולומדים בפרוייקט.

המשחקים מופצים ונשלחים לתלמידים, מורים ובתי ספר ברחבי הארץ והעולם ומופעלים בכיתות ובאופן עצמאי על ידי תלמידים ומורים. בנוסף אנחנו עובדים בשיתופי פעולה עם גופים שמפיצים תוכן ומביאים את משחק השבת לעשרות אלפי מחשבים ברחבי העולם.

כחברה אנחנו עושים הכל על מנת להכניס חדשנות פדגוגית לבתי הספר. במגוון מוצרים המעודדים לימוד וחדשנות בלמידה מוטת עתיד.

משחק השבת הוא סנונית ראשונה בתחום לימודי היהדות שלצערנו נשאר קצת מאחור בכל החדשנות והמשחוק של תוכניות הלימודים. ואנחנו רואים ביקוש עצום ורעב לעוד משחקים ומוצרים מהסוג של משחק השבת.

רבני בתי ספר, מנהלים ומורים מבקשים משחקים ספציפים שיתאימו לחומר שאותו הם מלמדים. ויש עוד רעיונות גדולים ומיוחדים בתחום הזה.

אני מקווה שהמיזם יהיה מקפצה למשחוק ודרך לימוד חדשה בעולם התורני של פרשות השבוע, תנ”ך ובכלל בלימודי היהדות. וברכישת ידע מכל סוג שהוא.

צפו בתגובות הגולשים למשחק השבת – משחקים לפרשת השבוע

דילוג לתוכן