קיר שיתופי – רגשות מחשבות במתנה לכולם לרגל המצב

בחודשים האחרונים פיתחנו קיר שיתופי, קיר שמאפשר למנחה לקבל מהמשתתפים בסדנה, כיתה, קבוצה או כל איחוד של אנשים, את דעתם על משהו שקורה, או סוגיה שהוא מעלה.

קיר מרגישים

לרגל המצב ומבצע “שומר החומות” פתחתנו בין התאריכים 13.5.21 – 21.5.21 את הקיר השיתופי שלנו לכל מי שירצה בחינם. הלוח הופץ בין מנחי קבוצות, מורים, מנהלי בית ספר, מנהלי קבוצות ועוד. וזכינו לראות הענות מדהימה ושיתופים של אנשים.

לרגל המצב יצרנו קיר מיוחד, שקראנו לו מרגישים וביקשנו מהמשתתפים בכל קיר לספר:
איך ההרגשה שלך במצב הנוכחי?
וההוראות למשתתפים המשתפים הינן:
“בחרו אחת מהלבנים, ותארו במילה אחת או שתיים את ההרגשה”

כתבנו הודעה ב-וואצאפ וברשתות החברתיות (הפוסט שלנו בפייסבוק של החברה) ושלחנו לכל מי שמעונין לפתוח קיר, עם קוד מיוחד את האפשרות ליצור ולפתוח קיר מרגישים, מה שיאפשר ליצור שיח על המצב באמצעות הקיר הדיגיטלי שלנו.

קיר רגשות סיעור מוחות וחשיבה פיתוח חברת CloseApp
ההודעה ששלחנו על קיר הרגשות שלנו

ההיענות הייתה מדהימה! ובמשך השבוע נוצרו מעל אלף לוחות שיתופיים שונים! כל לוח אפשר למשתתף למלא ולשתף עד שלושה רגשות. גודל הקבוצה כמובן השפיע על אופי המילוי וכמות המילוי של כל קיר.

לאורך השבוע ביקרו בקירות השונים מעל 8000 משתתפים ששיתפו קרוב מעל 7000 רגשות שונים.

דוגמה לקיר רגשות שנוצר על ידי משתתפים שונים
דוגמה לקיר רגשות שנוצר על ידי משתתפים שונים

איך מתפעלים ויוצרים קיר שיתופי?

קירות שיתופיים או לוחות שיתופיים מוכרים למנחי קבוצות, מורים וכו’ משימושים בכיתה (שמש רעיונות לדוגמה), ושימושים בעבודה און ליין כמו לוחות פאדלט (padlet) ולוחות חשיבה ושיתוף אחרים.

מפניות של לקוחות ובקשות שלהם, הבנו שיש צורך בלוחות שהם יותר קלים ופשוטים לשימוש, לא מצריכים הרשמה, ומתאפשרים בעיצוב גמיש ומיוחד. ובהזמנה של מספר לקוחות יצרנו את מערכת הלוחות שלנו.

המערכת מאפשרת לכל מי שמנהל קיר להכנס עם ססמה וליצור קיר משלו.

לכל קיר יש קישור ייחודי משלו, ואת הקישור הזה משתפים המנחים והמנחות עם המשתתפים והמשתתפות בסשן השיתוף שהם מעבירים. ניתן להשתמש בקיר כחלק מסדנה וכחלק משיעור באון ליין או במפגש פיזי המשתתפים.

המנחה יכול להציג את הקיר במסך מרכזי, או בשיתוף מסך, והשחקנים רואים במכשיר שלהם את השיתופים שנעשו. כשכל אחד מהמשתתפים מעדכן את הקיר שלו הקיר מתעדכן לכלל המשתתפים באופן מיידי.

התאמות של הקיר השיתופי לפי דרישות הלקוח

אנחנו יוצרים קירות שונים ללקוחות בהתאם לדרישות והגדרות, ניתן להזמין לוח שיתופי במגוון נושאים, עם הוראות שונות, עם או בלי סרטון מקדים ועוד ועוד.

אנחנו שמחים להמשיך את הקו של החברה שמשלב בין טכנולוגיה לאנושיות. ובין תוכנה לתוכן. ושמחנו להיות לעזר לעם ישראל בתקופה קשה כמו שעברנו בשבועות האחרונים, עם תקווה ותפילה לעתיד טוב יותר לכולם.

אם אתם מעוניינים ליצור קיר שיתופי, או לוח שיתופי ייחודי ומותאם באופן אישי, צרו איתנו קשר ונשמח ליצור אותו עבורכם.

כמה לוחות שנוצרו בלוח השיתופי

כמה קירות לדוגמה שנוצרו בלוח השיתופי של חברת CloseApp

דילוג לתוכן