קורס פיתוח משחקים CloseAppCode

שמחים לבשר על סיום המחזור הראשון של קורס פיתוח המשחקים שלנו.
המחזור הראשון יועד למורים והשתתפו בו כ-15 חברים וחברות שלמדו כיצד לפתח משחקים באמצעות ZIM.js

הסבר על קורס פיתוח המשחקים שלנו

הסיליבוס של הקורס פורסם באתר הקורס: קייטנת קיץ למורים: מורים מפתחים משחקים

הקורס הועבר Online במשך פעמים או שלוש בשבוע, וכלל הדרכה, תרגול, חזרות והסברים.
כמובן שכל השיעורים המוקלטים, קבצי המצגות וקבצי העבודה הועלו לאתר סגור למשתתפי הקורס שם הם יכלו לחזור וללמוד גם אם לא הספיקו את השיעור.

שמחנו מאוד לראות את התוצרים ואת המשחקים שפותחו במהלך הקורס. כל שיעור שהתקיים התבסס על משחק שאותו נפתח עד סוף השיעור (למעט שיעור הפתיחה)\ ובאמת עמדנו ביעד והמשתתפים יצר לאחר כל שיעור משחק שונה עם עולם התוכן שלהם.

משחק שפותח במסגרת קורס פיתוח המשחקים שלנו

עדין כיף לקבל מידי פעם שאלות וקישורים של בוגדרי הקורס שמפתחים משחקים ומעבירים אותם בכיתות שלהם.

בקרוב נפתח קורס חדש על מחולל המשחקים שלנו MalGames ובמסגרת CloseAppCode אנחנו מקיימים קורסים נוספים בנושאים שונים.

בונים משחקים – CloseAppCode

קצת הסבר על CloseAppCode

CloseAppCode הינה פלטפורמת ההדרכה של חברת CloseApp שבמסגרתה המפתחים המוכשרים של החברה, או יועצים חיצוניים מעבירים הדרכות וקורסים שלמים בפיתוח תוכנה.
בין הקורסים שאנחנו מעבירים:

  • קורס FULLSTACK מלא ומקיף במגוון הנושאים שאותם צריך לדעת מפתח Front-End ומפתח Back-End. הקורס מתחיל מהקמת עמוד ב-HTML5 עיצוב העמוד ב-CSS פיתוח הקוד ב-JS ושימוש ב-VUE.JS (במידה ויש דרישה אנגולר או ריאקט). ובצד השרת עבודה עם PHP, LARAVEL ומסד נתונים מסוד MYSQL.
    ניתן לרכוש את הקורס עם המדריכים המעולים שלנו. או שאנחנו מכשיר את המדריכים שלכם.
  • קורס פיתוח משחקים – קורס מהיר ומרוכז לפיתוח משחקים ב-HTML5 על בסיס ZIM שבו המפתחים לומדים לפתח משחקים בקלות ובמהירות. תוך כדי שחמוש בקוד JS על גבי הדפדפן.
  • הרצאות וימי קוד מרוכזים – רוצים לחשוף את המפתחים שלכם לעולמות פיתוח חדשים, לתת להם חוויה והיכרות עם דברים שהם עדין לא התנסו בהם. מיטב המרצים שלנו יעמדו לרשותכם לימים מרוכזים והרצאות בנושאים מגוונים בפיתוח: Angular, React, Vue.js, מסדי נתוניםSQL MYSQL, node.js, פיתוח משחקים ועוד ועוד. 
  • הדרכות והטמעות – רוצים להעביר את הארגון שלכם לפיתוח מתקדם יותר בעולמות הWEB המומחים של CloseAppCode יתלוו אליכם החל מההדרכה, יעוץ איפה אפשר להכניס את הטכנולוגיות החדשות, ועד להטמעה הסופית.
  • בחירה טכנולוגית – מקימים סטאראפ או מפתחים מוצר ומתלבטים במה לבחור? האם לפתח נייטיב או היבריד, באיזו פלטפורומה להשתמש בצד השרת ובצד הלקוח? נשמח ללוות אתכם בבחירת הטכנולוגיה הנכונה לכם ולפרוייקט.

צרו איתנו קשר לכל אחד מהנושאים ונשמח לשתף פעולה!