צ’ופרים וחידושים מהחברה ליוצרי תוכן ומשחקים

אנחנו אוהבים לפנק את לקוחות החברה, ומידי פעם מוציאים מוצרים קלים לשימוש שמאפשרים למשתמשים שלנו ליצר משחקים או מוצרים אחרים בקלות. ולהפיץ אותם.

זה בדיוק מה שעשינו בשבועיים האחרונים עם משחקונים קטנים המדגימים את הקלות שבשימוש במשחקי און ליין. איך אפשר בכמה לחיצות ליצור משחקים ולשתף אותו. כאשר המשחקים מבוססים על אותה התבנית והתוכן שלהם משתנה.

מחלק התמונות – יצירת תמונה מעורבלת

הכל התחיל משאלה באחת מקבוצות הפייסבוק על ערבול תמונה והאם יש איזה מחולל שמאפשר לערבב את התמונה לחלקים על מנת ליצור משחק מודפס של תמונה מעורבבת. כאשר המטרה היא שהתלמידים יקבלו מקומות מוכרים ויצטרכו לזהות מהתמונה המחולקת והמעורבבת את המקום או הדמות המופיעים בתמונה.

נרתמנו לאתגר ופיתחנו במהירות את חותך התמונות, שמאפשר לבחור מספר חלקים לרוחב, ומספר חלקים לאורך. להעלות תמונה ולקבל אותה מעורבבות.

הסבר ליצירת תמונה במחלק התמונות שיצרנו

המשחקון שיצרנו התקבל באהדה רבה ברשת ומאות פעמים השתמשו בו ויצרו בו תמונות ומשחקים.

לחצו כאן לצפיה בעמוד חותך התמונות >>

יצירת משחק מזל טוב

אחרי שראינו כי טוב ושיש תגובות חיוביות למשחקון שמחולל תמונה, החלטנו לעשות משחק נוסף המבוסס על העקרון של משחק סיימון, ויצירנו את משחק מזל טוב

לחצו כאן ליצור משחק סיימון מזל טוב>>

איך יוצרים משחק מזל טוב?

יוצרים משחק בעצמכם עם ברכות ואיחולים.

רוצים לאחל למשהי מזל טוב? לברך זוג לכבוד החתונה? להפתיע חבר במשחק עם השם שלו? לברך משהו לכבוד יום ההולדת? משהי חוגגת בת מצווה? הבן חוגג בר מצווה?
עם יוצר משחק מזל טוב זה ממש קל!

הכנסו לקישור –> לחצו על יצירת חדש –> מלאו את השדות –> קבלו קישור לשיתוף עם המשחק החדש

משחק לדוגמה שיצר מנכ”ל החברה עמי חניא לכבוד בת המצווה של ביתו מישאלה 🙂 שחקו עכשיו>>

אייקון משחק מזל טוב 🙂
דילוג לתוכן