פיתוח סקר און ליין ומסכי תצוגה לכנס ועידת החינוך הלאומית 3

כנס ועידת החינוך הלאומית התקיים בשבוע שעבר בבנייני האומה בירושלים. הכנס שאורגן על ידי עיתון מקור ראשון ומרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא.

במסגרת הפקת הכנס, אורגנה פעילות מקדימה ומלווה לכנס על ידי “ותקין’s בוטיק” שהיו אחראים התכנים ועל התוכן של הפעילות בלובי, ועל הפעילות המקדימה.

פיתוח והפקת סקר און ליין

החברים ב’ותקין’ שהכירו את מערכת הסקרים שלנו ואת הסקר המשחקי שפיתחנו הגיעו אלינו עם רעיון מדליק לפתח סקר שיעלה לפני ובמהלך הכנס.

בסקר ישאלו שאלות שנוגעות לתחום החינוך באופן כללי ובתחום החינוך שקשור למרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא. המשתתפים בכנס שהם אנשי חינוך, אנשי תקשורת ואנשי עשיה יענו על השאלות ובזמן אמת תוצאות הסקר יוצגו על מסך ענק.
כמובן שגם ממלאי הסקר יוכלו לצפות בו במכשיר שבו הם הצביעו.

סקר און ליין במסך ענק במערכת הסקרים של CloseApp

כיוון שהסקר התרחש בשטח ובזמן אמת פיתחנו עם מערכת הסקרים שלנו אפליקציית Web באמצעות ברקוד שנסרק יכלו המשתתפים להכנס אליה. באפליקציה שבטלפונים שלהם הם ענו והצביעו על השאלות.

תוצאות ההצבעה שהוצגו על המסך הענק התעדכנו בזמן אמת בכל הצבעה והציגו את התוצאות למבקרים בכנס בצורה מעניינת ואנימטאיבית.

הסקר שנבנה עם מערכת הסקרים שלנו ששמרה את הנתונים בשרת והחזירה אותם אל הסקר במכשירים של המצביעים ובמסך הענק. הסקר היה שער הכניסה לוועידה וכלל המשתתפים עברו דרכו.

הצגת תוצאות הסקר של בתצוגת עמודות
סרטון המתעד את מסך הענק שמציג את תוצאות הסקר שהדיגיטלי שפיתחנו

מסכי תצוגה אינטראקטיביים

בצידי אולם הלובי בבנייני האומה הוצבו עשרה מסכי מגע גדולים שבהם הוצגה אפליקציה נוספת שפיתחנו לפי הקונספט של “ותקין’s בוטיק”. בכל מסך הוצג נושא אחר שהוא אחד העיקרים של רשת יב”ע.

במסך הראשון מוצגת תמונה סטטית שבה מוצג איך אנשים רואים את המושג, ובלחיצה רואים איך ברשת יב”ע רואים את המוצר.

סרטון הדגמה של אפליקציית מסכי המגע לכנס

המסכים הופעלו באופן עצמאי על ידי המבקרים והם עברו בין המסכים השונים וצפו בעיצובים המרשימים ובקטעי הוידאו הנהדרים שהכינו ב- “ותקין’s בוטיק”.

כיף לשתף פעולה עם מקום כל כך יצירתי ולעזור להגשים חלומות דיגיטליים באמצעות הקוד שאנחנו מפתחים. השילוב בין הקונספט הנהדר והעיצוב של ותקין עם יכולות הפיתוח והקוד שלנו יצרו קסם מיוחד.

העיצוב והפיתוח בסקר ובמסכי התצוגה בוצע באמצעות ZIMJS. צד השרת בוצע באמצעות שרתי החברה ועם מערכת הסקרים ואיסוף הנתונים שלנו.

מסכי המגע שהוצגו בכנס עם האפליקציה שפיתחנו
מסכי המגע שהוצגו בכנס עם האפליקציה שפיתחנו

אם אתם מעוניינים להשתמש במערכת הסקרים שלנו, או במוצרי התצוגה שלנו לכנסים או למרכז המבקרים שלכם, צרו איתנו קשר ונשמח לפתח עבורכם את המוצר שנכון ומתאים לכם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן