פיתוח ל-Click N Away סטארטאפ מגניב בתחום השילוח הבין לאומי

כל כך כיף להצליח להגשים חלומות, וכשמדובר בחלומות של יזמים זה עוד יותר כיף.
לפני למעלה משנה פנו אלינו שני יזמים מוכשרים, עם רעיון מדליק ויחודי.
הרעיון מאפשר לאנשים וחברות לבצע שילוח בין לאומי במחירים מוזלים משמעותית, ובתנאי שילוח ברמה הגבוהה ביותר עם החברות הטובות בעולם.
גם למשלוח בודד וחד פעמי החברים ב-Click N Away חוסכים למשלח עד 40 אחוז מהמחיר שהיה מקבל במקום אחר. כולל איסוף מהבית ומשלוח עד היעד הסופי.

בסרטון יש הסבר קצר איך Click N Away עובד:

על מנת לממש את הרעיון המדהים היה צורך טכנולוגי ואפיוני לא פשוט. הרבה מאוד חשיבה מחוץ לקופסה ומימוש של תקשורות מאחורי הקלעים עם החברות השונות.
לאחר משא ומתן עם החברות השונות ובחירת החברות המתאימות לרעיון ולמימוש הסטארטאפ, התחילה העבודה האמיתית – תקשורת בזמן אמת עם החברות, הזמנת שטרי מטען, זמני איסוף, מחיר המשלוח, תוספות לניירת או לחריגות, חיובים ועוד.

לאחר שהתקשורת עבדה חלק, התחלנו לפתח את אתר המכירות, אתר מעוצב מותאם מובייל ודסקטופ שבו אפשר לאחר הרשמה קצרה. להזמין את המשלוח, לקבל שטר מטען ולבצע את כל הזמנת השילוח בכמה קליקים. חברת השילוח מגיעה אל המשלח אוספת את המשלוח בזמן שנקבע והחבילה יוצאת לדרך…
בכל זמן נתון המשלח מקבל דוח מעודכן על מצב המשלוח שלו, על משלוחי עבר, חיובים וחיובים עתידיים ששלח, וכל מה שצריך לדעת על החבילה מרגע שיצאה ממנו ועד שהגיעה אל היעד שלה.

החברים מ-Click N Away לא התפשרו על איכות המוצר והנוחות שלו. והם מספקים תמיכה מלאה לכל לקוח והדרכה להרשמה ראשונית ותפעול האתר לכל מי שצריך.
כיום האתר משמש למשלוחי ניירת של משרדי עורכי דין, רואה חשבון ועוד. ולבעלי חנויות און ליין שמוכרים מוצרים ורוצים לשלוח אותם בצורה בטוחה לכל העולם.
התגובות של משתמשי Click N Away מעולות, והם לא מבינים איך שלחו במחירים גבוהים כל כך עד עכשיו. עם Click N Away החסכון בשילוח עצום והנוחות מדהימה.

עבודה עם יזמים היא עבודה מעניינת שכוללת הרבה יותר מפיתוח. יש בה אפיון מעמיק שמשתנה ומפתח עם הזמן, יש בה חשיבה עסקית וחשיבה יצירתית וכמובן שיש הרבה עליות ומורדות בדרך להגשמת החלום. ואנחנו שמחים שהצלחנו להגשים עוד חלום לחברת סטארטאפ מבטיחה.

שולחים חבילות לחו”ל? מתנות למשפחה? מסמכים משפטיים? מסמכים חשבונאיים?
מוזמנים להכנס ל- Click N Away ופשוט לשלוח.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן