משחק קורונה קליק – פיתוח טריוויה און ליין בשילוב מוזיקה ו-וידאו

סרטון הדגמה של משחק הקורונה קליק

רוצים לשחק במשחק קורונה קליק? לחצו כאן>>

לאחר שיתופי הפעולה המוצלחים עם רדיו קול חי בפיתוח של משחק הטריוויה מיוזיקליק ופיתוח של משחק חנוקליק ועוד שיתופי פעולה נוספים בפיתוחים אחרים. המשכנו אל פיתוח מרענן חדש – ברוח התקופה. פיתוח של משחק הקורונה קליק.

פיתוח הקורונה קליק כמו כל העבודה עם הצוות היצירתי של קול חי וקול חי מיוזיק, התחיל משלב החשיבה ומה אפשר לחדש אחרי שני המשחקים המעולים שיצאו לפני זה. הפעם בחרנו לקחת את הטוב מכל משחק,ולשלב ביחד ועל גבי הגרפיקה הנהדרת (של המעצבת המוכשרת גילי מסטודיו GILIZI ), השירים שכבר הכרנו מהמשחקים הקודמים, וכמובן המוזיקה וקטעי הקריינות.
על גבי כל אלו החלטנו לשלב גם קטעי וידאו מצחיקים של צמד המגישים טובים השניים – אלעד כהן ויהודה שוקרון שעושים חיקויים מעולים ודמויות נהדרות.

דמות וידאו משולבת בתוך המשחק בקטעי המעבר
דמות וידאו משולבת בתוך המשחק בקטעי המעבר

שילוב וידאו בתוך משחק הטריוויה

השילוב של קטעי הוידאו בתוך המשחק הופך אותו למענין יותר ומשלים חוויה שהיא גם חווית צפיה בנוסף לחווית המשחק והחוויה המוזיקלית. בעבודה מאומצת דאגנו שדמות הוידאו תהיה חלק מהמשחק ולא תפתח בנגן נפרד או כריבוע סתמי מעל המשחק.

שילוב תוכן בנושא הקורונה להעלאת המודעות

על מנת להעלות את המודעות לנגיף הקורונה ולנתונים מרחבי הארץ והעולם, וכמובן האמצעים לשמירת ההגינה התווסף למשחק שו”ת (שאלות ותשובות) קורונה מיוחד. עם שאלות שנוגעות לנגיף הקורונה.
כפי שאפשר לראות בתמונות ישנן שאלות מותאמות בשו”ת הקורונה לתקופה ולאוירה.
אנחנו מקווים שבקרוב ממש נשכח את התשובות ונצא מהמצב שבו אנחנו נמצאים עם הגל השלישי ובכלי גלים בכלל.

מסך השאלות במשחק קורונה קליק
מסך השאלות במשחק קורונה קליק

מיטוב הגלישה וחווית השחקן

במשחק משחקים עשרות אלפי (וגם יותר) בני אדם כאשר באופן קבוע ישנם מאות ואלפי שחקנים במשחק בכל רגע נתון, ולכן נערכנו מבחינת השרתים והיעילות של הקוד לעמידה בעומסים הכבדים. במיוחד כשכולם בבתים.

בנוסף דאגנו שהמשחקים יעבדו (עם כל הקושי הטכני) גם בהטמעה במכשירי IOS ובדפדפן ספארי תוך כדי ניצול של היכולות המתקדמות של HTML5 כפלטפרומה לפיתוח משחקים בדפדפן.

כמו בפעמים הקודמות צד הלקוח פותח ב- ZIMJS על גבי הקנבס ב-HTML5 בדומה לרוב המשחקים שהחברה מפתחת.

מסך בחירת הנושאים במשחק קורנה קליק - משחק טריוויה בשילוב אודיו ווידאו
מסך בחירת הנושאים במשחק קורנה קליק – משחק טריוויה בשילוב אודיו ווידאו

אנחנו לא יודעים איזה הפתעות נעשה וניצור בהמשך עם קול חי ועם לקוחות אחרים. אבל כיף כל כך ליצור מוצרים שלמים ומעולים, במיוחד בתחום משחקי הטריוויה ומשחקי הידע.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן