משחק ניווט לחברת MyRouteOnline

משחק ניווט חדש ומגניב שפיתחנו בטכנולוגיית HTML5 על בסיס ZIM שמתאימה כמובן לכל פלטפרומה גם במובייל וגם בדסקטופ. למשחק לחצו כאן>>

החברה חיפשה פתרון ומשחק שיעזור להם להסביר ולפרסם את השירות שלהם, בלי הרבה מילים ובחוויה ברורה ללקוחות וללקוחות פוטנציאליים. וכך זה עבד.

משחק ניווט HTML5

קצת רקע מקדים

חברת MyRouteOnline Route Planner מספקת שירות אונליין של תכנון מסלולי נסיעה לעסקים. השירות של החברה עוזר מידי-יום לאלפי לקוחות בכל העולם לחסוך זמן ודלק על ידי תכנון אופטימלי של מסלולי משלוחים, איסוף ופיזור, שירות ותמיכה, ועוד.

האלגוריתם המדהים שלהם שעובד כשירות אונליין, מבצע אופטימיזציה למאות כתובות, עם פרמטרים שונים ומגוונים ומאפשר תכנון של מסלול יחיד או מספר מסלולים במקביל.

להסביר את השירות באמצעות משחק

עם כל הטוב הזה ועם רצון להסביר בקלות ובכיף מה החברה עושה פנתה אלינו ענבל שהיא אחת המנהלות בחברה. והציעה רעיון למשחק שבו השחקנים יצטרכו את המסלול הקצר ביותר.

התלהבנו מהרעיון ועברנו לאפיון של המשחק + השלבים שלו ביחד עם ערן מנהל הפיתוח של My Route Online אפיינו איך יראו השלבים, מה המשתמש יעשה ומה יקרה בכל נקודה.
ערן גם סיפק לנו מסלולים אמיתיים שאותם אנחנו מציגים בשלבי המשחק השונים.

לאחר האפיון עברנו לעיצוב של המשחק במיתוג שמתאים לצבעים וללוגו של החברה.
ואז הגיע שלב הפיתוח, בחרנו לפתח את המשחק ב-HTML5 עם ZIM כמו הרבה משחקים שפיתחנו בעבר בשילוב של כמה תוספים שמאפשרים שיתוף וקצת יותר חברתיות בין השחקנים.

תוכן המשחק

המשחק בגדול הוא משחק חידות שבו בכל פעם השחקנים מקבלים נקודות על גבי המפה וצריך לצייר את המסלול הקצר ביותר שיחסוך למשתמש מרחק, זמן ודלק.
אם השחקנים מצליחים להגיע למסלול האופטימלי הם עוברים שלב, ואם לא הם מנסים שוב.

במשחק יש נכון להיום 20 שלבים שונים. שהולכים ונעשים קשים.
מוזמנים להכנס, לשחק ולהנות.

פרסום באמצעות משחק

מאז פרסום המשחק התגובות נלהבות ואין ספק שהמשחק עוזר להבהיר מה בדיוק עושים החברים מ- My Route Online
ואם אתם צריכים צרו קשר עם החברים מ-My Route Online ותלמדו להכיר את המוצר הנהדר שלהם. (יש גם API מעולה).

הלוגו של My Route Online

סעו לשלום 🙂 המפתחות בפנים.

רוצים לשחק? לחצו כאן:
https://www.myrouteonline.com/route-planner-game

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן