חידוש לכרטיסי ההפתעה הדיגיטליים שלנו – כרטיסי גירוד און ליין

בעבר הפקנו כמה כרטיסי ברכה וירטואלים, והשנה לאחר בקשה מכמה לקוחות החלטנו לשדרג את הקוד ולהפוך את המערכת ליותר גמישה, ומשוכללת. ועם שיפורים משמעותיים בחווית המשתמש ומהירות הקוד.

כתיבה מחדש בדרך ושיפור חווית המשתמש

כמו בהרבה מוצרים שאנחנו מפתחים המבחן הכי טוב הוא מבחן המשתמשים. נתנו לכמה משתמשים ליצור כרטיסים במערכת הישנה, הסתכלנו על הדרך שבה הם משתמשים בכרטיסי הגירוד, ובדרך שהם יוצרים את הכרטיס ברכה בעצמם.

בדקנו כל צעד, והבנו מה צריך לשפר ולשכלל. מה צריך להשאיר כמו שהוא, ואיזה דברים צריך לעשות באופן אחר לגמרי. ולאחר כל הבדיקות הגענו עם מסקנות ברורות אל הפיתוח.

מערכת גמישה להוספת כרטיסי גירוד מסוגים שונים

השיפור המשמעותי הראשון הוא במהירות ובגמישות הקוד – בכרטיסי האון ליין החדשים הגירוד עובד מהר יותר והביצועים טובים יותר. והקוד בנוי בצורה כזו שניתן ליצור כרטיסים ממותגים בלי צורך לכתוב מחדש את הקוד או לשפכל אותו, בדרך הזו יצרנו לכמה לקוחות כרטיסי גירוד שניתנים לשינוי בלי לכתוב מחדש את הקוד. רק לשנות פרמטים במערכת הניהול שלנו.

כרטיס ברכה וירטואלי און ליין

שיפור UX UI על מנת להקל על יוצרי הכרטיסים

השיפור השני הוא בחווית המשתמש ובהסברים על התהליך, הבנו שיצרנו בכרטיסים הקודמים פיצ'רים שאנשים לא ידעו להגיע אליהם, אז הפעם הוספנו קצת יותר כיתוב, ועוד הסברים בשביל לפשט את התהליך.
לדוגמה – כבר בתחילת הגירוד מופיע בפינה הימנית העליונה אפשרות ליצירת כרטיס חדש ואפשרות לשיתוף הכרטיס עם אחרים.

שיפורי קוד ושיפורי מהירות

מהירות האינטרנט והחוזק של הטלפונים החכמים מאפשר לנו לתת עוד אפשרויות למשתמשים, ולכן ניגשנו לכתיבה מחדש של הקוד, בצורה מאפשרת חוויה של מהירות ואיכות והשענות על פלטפורמות פיתוח ושרתי ענן באיכות הגבוהה ביותר.

כמו בהרבה אפליקציות שלנו את צד הלקוח כתבנו באמצעות ZIM.JS שהיא פלטפרומה מדהימה לפיתוח אפליקציות ומשחקים על גבי קנבס ב-HTML5.

את שמירת התמונות והטעינה שלהם אנחנו מבצעים באמצעות השירות המדהים של Cloudinary שמאפשר לשמור תמונות וקבצי וידאו און ליין במהירות ובאיכות משתנה לפי צרכי הלקוח.

את הכרטיסים והנתונים שלהם אנחנו שומרים ומרעננים באמצעות FIREBASE שהוא שירות מדהים של גוגל שמשמש אותנו לפיתוחים רבים.

כרטיס ברכה און ליין לשנה טובה ומתוקה

התוצאה! איך יוצרים כרטיס גירוד וירטואלי?

לאחר כל התהליך והשיפורים העלנו בשעה טובה את כרטיסי הברכה. כאשר הדגש הפעם הוא על כרטיסי ברכה לראש השנה. ובשביל לעשות את התהליך עוד יותר קל וברור העלנו וידאו שמדריך איך ליצור כרטיס ברכה בקלות ואיך משתפים אותו.

כרטיס ברכה וירטואלי לשנה טובה

לכבוד ראש השנה יצרנו מחולל כרטיסי שנה טובה לשנה טובה ומתוקה – מעלים תמונה לפני ותמונה אחרי, טקסט לפני וטקסט אחרי ומשתפים:

ליצירת כרטיס ברכה וגירוד וירטואלי לראש השנה לחצו כאן>>

כרטיס וירטואלי כללי

לאור בקשות של גולשים רבים יצרנו כרטיס ברכה כללי שמאפשר יצירה של כרטיס לכל מטרה, ימי הולדת, תחרות, משחקים, ברכות לחתונה, בת מצווה, מת מצווה ועוד…

ליצירת כרטיס וירטואלי כללי לחצו כאן>>

כרטיס ממותג אישי

רוצים כרטיס מותאם, ממותג ומעוצב עם התאמה אישית? כזה שתוכלו לשלוח ללקוחות שיצרו בעצמם כרטיס? לחצו כאן וצרו איתנו קשר>>

הגרסה ליצירת כרטיס שנה טובה כרטיס גירוד

עד היום נוצרו מאות כרטיסי ברכה במערכת שנשלחו לאלפי אנשים, והיופי הוא שכל מי שמקבל כרטיס יכול ליצור בעצמו ולהפיץ את הכרטיסים שיצר או קיבל גם למשתתפים אחרים.

אנחנו מקווים בהמשך להוציא עוד כרטיסים ועוד מחוללים באופן שיאפשר לכולם ליצור ברכות ולאחל טוב אחד לשני במערכת הכרטיסים הוירטואלים שלנו.

2 תגובות
  1. פיתוח כרטיס ברכה דיגיטלי למכבי שירותי בריאות - בשיתוף בולטון פוטנציאל -

    […] לכרטיסי הברכה הדיגיטליים שפיתחנו בזמן האחרון ועליהם כתבנו בפוסט ולכרטיסים נוספים שאותם נפרסם בהמשך. שמחים להציג כרטיס […]

  2. פעילות אינטראקטיבית ליום הזכרון ליצחק רבין ולשנה החדשה - CloseApp

    […] כרטיס שנה טובה וירטואלי דומה למערכת כרטיסי הברכה הדיגיטליים שפיתחנו. […]