הפרסום בוואצאפ עובד! ובחינם!

חברי הטוב אסף פני-אל מההתחלה לחץ עלי להעלות סטטוסים ואמר לי שזה עובד, אנשים צופים וכדאי לי לנסות. בעקשנות לא ברורה, או סתם ביישנות לא העלתי סטטוס. למה לי להעלות סטטוס? ומי בכלל רואה את זה?
ככל שעבר הזמן שמתי לב שאני לפחות פעם ביום עובר לכרטיסיה “סטטוס” בוואצאפ ומסתכל מה אנשים מעלים.
אז הבנתי שאם אני מסתכל ורואה מה אנשים מעלים וכותבים, אני חייב לנסות להעלות גם בעצמי. החלטתי להעלות ססטוס אחד ולראות מה קורה.
העלתי סטטוס ראשון. התוצאה הייתה מפתיעה בתוצאות שלה, הסטטוס נצפה למעלה מ-100 צפיות, וקיבלתי עליו 4 תגובות.
חשוב לזכור! הצפיות הן צפיות אקטיביות משהו שלחץ על הסטטוס בשביל לראות מה כתבת.
ראיתי כי טוב והעלתי במשך שבוע יום אחרי יום סטטוסים שונים שמספרים על דברים שאנחנו יוצרים ועושים. והתוצאות ממש מעניינות וטובות.
יש תגובות אקטיביות. אנשים שהם אנשי קשר מגיבים לסטטוס, הסטטוס פותח שיחות סביב המוצר שעליו כתבתי. והכי חשוב נולדו מהסטאטוסים השונים מכירות בפועל והזמנות של המוצרים.
בתחילת שבוע עלה עדכון חדש של WhatsApp שמאפשר לשתף קישורים. שוב החלטתי לנסות ובמשך יומיים פרסמתי קישורים. התוצאות שוב טובות ומדוייקות. צפיות וכניסות לאתר.
היתרון העצום מעבר לזה שכל צפייה היא צפייה אמיתית, הוא שאנשי הקשר שלי לאו דווקא נמצאים בפייסבוק או באינטרנט בשביל לעקוב אחרי. בפייסבוק אני הולך להם לאיבוד, באינטרנט צריך חיפוש אקטיבי כדי למצוא דווקא אותי. ובאמייל אני לא אוהב להטריח לקוחות על כל פיפס קטן.
פתאום נוצרה לנו מדיה מדהימה שמאפשרת לנו לפרסם מוצר בצורה קלה ופשוטה בלי להספים (לשלוח ספאם) לאף אחד. ובלי צורך בהשקעה בקריאטיב מטורף. פשוט כותבים סטטוס, מעלים תמונה או קישור וזה עובד.
בזכות הנגישות הדיי מדהימה של המדיה אפשר לנצל אותה כרגע לחידוש המודעות והמוצרים אצל הלקוחות.
רוצו להעלות סטטוסים. אשמח לשמוע איך זה עובד אצלכם… אל תשכחו לחדש סטטוס כל 24 שעות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן