אתר וורדפרס לנחמיה סגרון – ODT, סדנאות והרצאות

נחמיה סגרון הוא איש מיוחד עם עשיה חינוכית מדהימה, ועם סיפור אישי מדהים.

נחמיה לקח את הסיפור האישי שלו ביחד עם הכישרונות המיוחדים ויצר מהם פעילויות, הרצאות וסדנאות שמפעילות ומביאות לידי ביטוי את המיוחד שבכל אדם שמשתתף בהן.

אנחנו לקחנו את כל העשיה המיוחדת של נחמיה ובחשיבה משותפת, מיתוג ועיצוב יצרנו לו את האתר החדש והמיוחד שלו.

לאתר של נחמיה סגרון לחצו כאן>>

צילום מסך של עמוד הבית באתר של נחמיה סגרון
צילום מסך של עמוד הבית באתר של נחמיה סגרון

האתגר שבעשיה מרובה

נחמיה מרכז ועושה המון פעילויות שונות לקהלים שונים, והאתגר שלנו כמי שפיתחו לו את האתר היה ליצור אתר שיעביר את כל העשייה המגוונת שלו באתר אחד.

לאחר חשיבה על תוכן האתר, החלטנו להציג את העשיה בשתי דרכים. דרך ראשונה היא להציג את נחמיה האדם, את הסיפור האישי שלו (ברמיזה) את העשיה החינוכית שלו לאורך השנים. ומתוך הדרך הזו שיצרה את הפעילויות השונות שנחמיה מציע. להגיע אל הדרך השניה – הפעילויות שנחמיה מציע.

ולכן בשלב המיתוג החלטנו להמשיך ולקרוא לכלל הפעילות בשם נחמיה סגרון כי החיבור בין נחמיה האיש לבין נחמיה שמעביר פעילויות הוא אחד. ואנשים שרוצים לקבל שירות או מוצר של נחמיה פונים אליו בזכות מי שהוא.

הלוגו שיצרנו לנחמיה סגרון
הלוגו שיצרנו לנחמיה סגרון

בשלב המיתוג הבנו שהיופי בעשיה של נחמיה הוא השילוב והעשייה המרובה ולכן הלכנו על נראות צבעונית, כאשר מהאות ו’ יוצאים ריבועים שמראים על חשיבה מחוץ למסגרת. ובנוסף מזכירים כדורי ג’אגלינג שהם חלק מהסדנאות של נחמיה.

הדברים שנחמיה סגרון מציע

כפי שנחמיה מעיד על עצמו הוא חי ונושם חינוך ולכן טבעי שרוב הפעילויות שלו הן סביב חינוך, באתר אנחנו מפרטים את העשיה של נחמיה בקטגוריות שונות, כאשר רוב התוכן באתר נמצא באותו עמוד:

אלו הפעילויות המרכזיות של נחמיה, ובאתר ניתן לצפות גם בגלריית תמונות, השכרת ציוד וכמובן ליצור איתו קשר.

חבילת אתרים על בסיס תבניות

את האתר של נחמיה בנינו מתוך מבצע שיצרנו עבור אמנים שרוצים להציג את האתר שלהם, ולבנות אותו. במבצע אפשרנו לאמנים לבחור תבנית לאתר שלהם בדומה לאתרים שפיתחנו, ול-“התלבש” עליה בהתאם לתוכן שלהם.

נחמיה בחר בתבנית דף הבית של מופאש – מופע אש ולהטוטים ואנחנו עשינו את המיתוג וההתאמות על מנת שהאתר של נחמיה יהיה על אותה התבנית.

העבודה עם תבניות מאפשרת העלאה מהירה של האתר, ומעט מאוד “הלוך ושוב” בזמן פיתוח האתר.

אם גם אתם מחפשים ליצור אתר על בסיס תבנית, או אתר בוורדפרס או טכנולוגיות אחרות. צרו איתנו קשר ונשמח להתאים את הדרך הנכונה לכם לפיתוח האתר.

לצפייה באתרים נוספים שפיתחנו לחצו כאן>> ואולי תמצאו את התבנית שמתאימה לכם 🙂

המלצות על נחמיה סגרון סדנאות גאגלינג הרצאות ו-ODT
המלצות על נחמיה סגרון סדנאות גאגלינג הרצאות ו-ODT

דילוג לתוכן