אתר וורדפרס חדש – משחקת את החיים פנינה פרנקל

לפנינה פרנקל שחקנית ויוצרת בתחום התיאטרון ומרצה שמעבירה הרצאות מלאות בתוכן יש הצגות נהדרות והרצאות בנושאים שונים.

את פנינה הכרנו כשהגיע להתראיין בפודקאסט של מנכ”ל החברה עמי חניא “כיפת תרבות” והתארחה שם בפרק ארבעים ושלושה, שם סיפרה את סיפור חייה ואת סיפור היצירה שלה.

בחירת הטכנולוגיה המתאימה

כשפנינה רצתה אתר אינטרנט היא פנתה אלינו על מנת שנפתח עבורה את האתר, כשהדגש שלה היה הבאת היצירה שלה בתחום התיאטרון, ההרצאות והכתיבה. כאשר היה חשוב לפנינה להמשיך ולהעלות תכנים לאתר ולבלוג שלה בעצמה. ולתחזק את האתר לאורך זמן.

מהסיבה הזו בחרו לפתח את האתר בטכנולוגית וורדפרס (WordPress) הפופולרית, ביחד עם הסטודיו שלנו יצרנו שפה מיוחדת שתואמת לתוכן שאותו פנינה מעבירה. ויצרנו את האתר של פנינה.

לאתר משחקת את החיים של פנינה פרנקל לחצו כאן

עמוד הבית של האתר לפנינה פרנקל שחקנית ויוצרת
עמוד הבית של האתר לפנינה פרנקל שחקנית ויוצרת

ליווי משלב האפיון ועד העלאת האתר באופן סופי

העבודה עם פנינה משקפת את הדרך שבא אנחנו עובדים בחברת CloseApp ליווי והדרכת המזמינה החל משלב החשיבה הראשונית, אל האפיון, עיצוב, פיתוח האתר וכמובן הדרכה על תפעול האתר.

אתרי וורדפרס מנוהלים באגף המדיה של החברה שמורכב ממפתחות הוורדפרס והסטודיו שלנו, וממנהל/ת הפרויקט שמלווה את הפרויקט מתחילתו ועד סופו.

עם פנינה התחלנו בחשיבה משותפת מה הם הנקודות שחשוב לה להעביר באתר שלה, וכמובן איזה מופעים יש לה ואיך היא רוצה להעביר אותם אל הקהל. הליווי שלנו כולל גם עזרה בכתיבה, בחירת תמונות ובאופן כללי יצירה של אתר שלם מתחילתו ועד סופו.

עמוד לדוגמה להצגה געגועי לאתמול באתר של פנינה פרנקל
עמוד לדוגמה להצגה געגועי לאתמול באתר של פנינה פרנקל

קצת על הפעילות של פנינה פרנקל

פנינה היא אמנית ושחקנית שמעבירה לקהל הצגות והרצאות על חווית שהיא עברה בעצמה, ובאתר של פנינה בחרנו להעביר את הנושאים שבהם פנינה עוסקת. ולכן האתר מחולק לקטגוריות הבאות.

  • עמוד הבית – בעמוד הבית בחרנו להציג טעימה מכל נושא בו פנינה עוסקת ומעבירה לקהל. וכמובן לתת את האופי היחודי של ההצגות וההרצאות שלה.
  • מי אני – עמוד שבו פנינה מספרת על עצמה ועל הדרך שעברה והובילה אותה אל היצירה שלה.
  • הצגות – פירוט ההצגות של פנינה געגועי לאתמול, ו-חור בראש
  • הרצאות – פירוט על ההרצאות של פנינה
  • תמונות – גלריית תמונות של הפרסומים השונים של פנינה ותמונות מההצגות וההרצאות.
  • בלוג – קישור לבלוג של פנינה פרנקל.

כל התוכן של האתר מכוון כמובן לשיווק והיכרות עם המוצרים שהיא מציעה לגולשי האתר, ולכן בחרנו בתחתית רוב העמודים לשים עמוד צור קשר שבו אפשר לשלוח הודעה או ליצור קשר טלפוני עם פנינה.

לוגו האתר של פנינה פרנקל
לוגו האתר של פנינה פרנקל

עליה לאויר והדרכת תפעול

עם סיום העלאת האתר, וסיום כל הפרטים החשובים להעלאת האתר (אבטחה של האתר, רכישת דומיין ועוד נקודות נוספות). העברנו לפנינה הדרכה על תפעול האתר. ואנחנו שמחים להעביר את האתר לניהול של פנינה. ומאחלים לה הרבה הצלחה בהמשך הדרך ובשיווק ההצגות והתכנים המיוחדים שהיא מעבירה.

מוזמנים לבקר באתר של פנינה. ולהכיר אותה קצת יותר.

אם אתם מחפשים את האתר שלכם, בליווי אישי ובהדרכה מלאה צרו איתנו קשר

רוצים לראות אתרים נוספים שפיתחנו בחברת CloseApp בקרו בתצוגת האתרים שפיתחנו.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן